Юрій Луценко: «Використовувати дітей в політичних піар-технологіях аморально»

Коментарів 3

Офлайн
sirellav 14 жовтня 2009 23:50
А вот что пишут ТУТ

Головне управління МВС України в Автономній Республіці Крим розцінює заяву народного депутата України Вадима Колесніченко як умисне попередження фігурантів кримінальної справи, яка протягом останніх декількох місяців дійсно активно розслідується органами МВС України в режимі особливої секретності. Остання обставина пов'язана з тим, що основним свідкам, якими є малолітні діти, може загрожувати реальна небезпека.
Народний депутат Вадим Колесніченко не знає ситуації і, допустивши «злив» інформації в ЗМІ, фактично повідомив Департамент державного управління справами Секретаріату Президента України (Дуся), в чиєму підпорядкуванні знаходиться МДЦ «Артек», про оперативно-слідчі заходи, що проводяться і готуються й поставив життя свідків під загрозу.
У МВС України про порушення і розслідування даної справи знало всього декілька високопоставлених осіб, в Головному управлінні МВС України в АР Крим – лише начальник Главку і керівник відповідного управління. Унаслідок провокаційної заяви народного депутата, що не знає специфіки розслідування, допущено розголошування конфіденційної інформації, поставлена під загрозу ефективність подальшого проведення слідства.
Дані дії слід розцінювати як спробу порятунку репутації Департаменту державного управління справами Секретаріату Президента України, у віданні якого, порушуючи закони і Конституцію України, до цих пір знаходиться МДЦ «Артек».
Після скандалу з призначенням пана Кислінського, завершення розслідування і пред'явлення звинувачення у даній кримінальній справі стало б потужним ударом по репутації Секретаріату Президента, здатності його правильно підбирати і розставляти кадри на високі державні і господарські пости.
Офлайн
graff25 15 жовтня 2009 22:06
Чтото много Луценка на сайте стало :bt:
Он что, тоже в президенты собирается?
Офлайн
Arlekino 15 жовтня 2009 22:54
Цитата: graff25
Чтото много Луценка на сайте стало bt
Он что, тоже в президенты собирается?


Нет он собирается в отставку. :ag: Ибо, кто бы не стал следующим президентом
ему на посту министра похоже уже не сидеть...
--------------------
Dum spiro spero (то бишь - пока дышу надеюсь)...

Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий